Parmesan Roti Bumbu Panggang sing apik yaiku irisan utama kanggo sajian utama, salad utawa sajian spageti lan bakso sing prasaja. Uga lezat karo steak panggang, roti daging utawa pitik panggang, utawa sajian utama Italia.
Resep prasaja iki bisa digawe karo jinis roti lan maneka jinis keju , kanggo perkara kasebut. Ing pungkasan wektu aku gawe iki aku nggunakake campuran Havarti lan Parmesan lan Romo cheeses.
Resep iki bisa dipanggang nalika sampeyan lagi masak lan bisa uga digawe ing ngisor broiler. Priksa manawa broiler tenan panas supaya roti toasts lan keju nemu apik lan bubbly. Sampeyan uga bisa digawe ing oven pemanggang roti. Yen sampeyan wis nggoreng utawa nggarap roti, sampeyan bisa nyelehake siji, banjur nguripake saben irisan lan nambah keju. Banjur roti bakal dipanggang ing loro-lorone.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 irisan oli utawa roti Italia
- 1/3 cup butter, softened
- 2 cloves papak, minced
- 3/4 tuwung keju Parmesan
Cara Nggawe
1. Selehake roti ing permukaan. Siapke lan preheat panggangan, utawa preheat oven broiler utawa manggang roti.
2. Ing mangkuk cilik, gabungke butter karo bawang putih; nyampur uga. Nyebar campuran mentega ing saben potong roti lan sprinkle karo keju utawa keju.
3. Roti bakar ing oven pembakar roti utawa nyelehake ing ngisor broiler nganti roti emas lan keju dilebur lan coklat keemasan.
4. Kanggo nyelehake panggangan roti siji nganti ping telu, kira-kira 2-4 menit.
Nguripake roti, nyopot, lan nyebarake karo campuran mentega. Sprinkle karo keju lan bali menyang panggangan. Penutup lan grill nganti ngisor diiseni lan keju wis ilang, kira-kira 2-4 menit. Mlayu langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 194 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 36 mg |
| Sodium | 249 mg |
| Karbohidrat | 13 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 6 g |