Waru minangka salah sawijining rasa paling apik sing kasedhiya lan gedhe ing margarita . Ana sawetara resep-resep kanggo cocktail kaya lan kanggo paling akeh padha kabeh apik. Rosangel Margarita iki minangka salah sawijining favorit anyar amarga akeh alasan, utamane kanggo fakta sing nduweni tequila: Rangel.
Bisa uga katon kaya ana akeh sing lagi ngombe amarga akeh jus, nanging uga ngelingi yen ana bagian sing cilik lan penting kanggo tetep kaya sing.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons Rosangel Tequila
- 1/2 ons premium
- liqueur jeruk
- 1 tablespoon
- agave nectar
- Jus 1 jeruk
- 1 tablespoon anyar diperas
- jus jeruk
- 1 tablespoon
- jus cranberry
- Splash of
- Ginger ale
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail kanthi es.
- Kocok banget .
- Galur dadi kaca coupe .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 157 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 6 mg |
| Karbohidrat | 34 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |