Topi steak krim iki ngandhut telung lapisan rasa. Pisanan, kayata cokelat sing nyenengake keju Roquefort, sabanjure crispiness asin saka daging babi crumbles, lan katelu, peteng saka trikatuka saka bawang merah lan chives. Kabeh rasa iki nggarap kanthi apik karo daging sapi sing apik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 cup butter unsalted
- 4 bawang (diced)
- 3 dowo
- daging babi (masak lan crumbled)
- 1/2 tuwung
- Keju Roquefort
- 2 sendok teh lenga zaitun
- 1 tablespoon chives (sacoro apik disigar)
- 1 sendok teh saus Worcestershire
- 1/2 sendok teh mrica,
- uyah kanggo rasa
Cara Nggawe
Ing medium telusur, ngute shallots ing lenga zaitun, nganti coklat (kira-kira 6-7 menit). Allow to cool slightly, banjur transfer menyang mangkuk medium. Kanthi garpu utawa kentang masher, nyuwun bawang putih kanthi mentega, daging babi, keju Roquefort, kari, saus Worcestershire, lan mrica ireng. Rasa lan tambah uyah yen perlu. Campuran bisa dilindhungi lan diselehake ing kulkas minangka, utawa dilebokake ing selembar kertas lilin utawa bungkus plastik, lan digulung dadi log.
Yen wis rampung, lebokna menyang kulkas nganti 2 jam, utawa nganti tenan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 371 |
| Lemak total | 39 g |
| Saturated Fat | 22 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 92 mg |
| Sodium | 254 mg |
| Karbohidrat | 2 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 4 g |