Iki minangka beras Meksiko sing gampang lan enak digawe kanthi tambahan tomat lan paprika. Sampeyan mungkin duwe kabeh úa ing pantry sampeyan.
Rasa bebas nambahake sendok teh utawa loro mrico jalapeno sing dicampur kanggo sawetara panas, utawa nambah sithik serpihan mrica rereged. Stok pitik bisa digunakake ing panggonan stok sapi, utawa gawe karo duduh kaldu sayur yen luwih seneng versi vegetarian.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 teaspoons minyak sayur
- 1/2 cangkir disigar bawang
- 1/4 cangkir disigar
- cabe ijo
- 1 bawang putih gedhe (cincang)
- 1 tuwung
- beras gandum
- 1 (14,5-ons) bisa diced tomat (karo cairan)
- 1 sendok teh
- bubuk cabe
- 1/4 sendok teh cumin
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1 1/2 cangkir
- duduh kaldu daging sapi
- Opsional: cilantro dicincang
Cara Nggawe
- Kalorake lenga sayur-sayuran ing wajan kuwat amarga panas sedheng. Tambahake trikatuka, mrico lonceng ijo, lan bawang putih. Masak nganti bawang tembus rata, aduk kanthi gampang.
- Nambahake gajih ing wajan lan masak sajroning 2 nganti 3 menit, utawa nganti beras rada kecoklangan. Tambah tomat, bubuk cabe, uyah, lan duduh kaldu daging sapi.
- Nggawa menyang godhok lan nutupi telusur. Ngurangi panas dadi kurang lan simmer nganti cairan wis diserap, kira-kira 20 menit. Rasa lan tambah uyah luwih akeh yen perlu.
- Garnish karo cilantro dicincang, yen pengin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 285 |
| Lemak total | 3 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 302 mg |
| Karbohidrat | 57 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 8 g |