Risotto karo tomat pepadhang yaiku vegetarian decadent, éca lan vegetarian tanpa susu . Resik karo basil seger lan peterseli, resep-resep risotto tomat sing dikasilake ing wengi iki nyedhiyani sawah beras warna-warni.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 cangkir kaldu utawa banyu banyu
- 1 bawang, minced
- 3 cloves papak, minced
- 3 tbsp lenga zaitun
- 1 tuwung
- arborio beras (risotto beras)
- uyah lan uyah kanggo rasa
- 1/2 gelas pepe pepadhang ing lenga, lemes lan ngiris
- 1/4 cangkir seger disigar
- 2 sendhok teh seger disigar parsley
- 1/3 tuwung vegan Parmesan pengganti (opsional)
Cara Nggawe
Sautee bawang lan papak ing lenga zaitun kanggo 3 nganti 5 menit utawa nganti alus. Nambah beras risotto lan masak, aduk terus kanggo nyegah kobong. Sijine masak nganti meh 2-3 menit, utawa nganti beras mung diwiwiti coklat.
Nambah 1 tuwung banyu utawa panganan sayur-sayuran lan aduk uga kanggo gabungke. Tambah irisan lan uyah. Nalika akeh cuwer wis diserap, tambahkan siji luwih tuwung banyu, bebarengan karo tomat, basil, lan peterseli.
Minangka Kelembapan sing diserep, terus nambah duduh kaldu utawa banyu siji tuwung sajrone wektu, aduk kanthi gampang, nganti beras dimasak.
Sprinkle karo vegan Parmesan vegan sadurunge, yen pengin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 402 |
| Lemak total | 13 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 6 mg |
| Sodium | 1,296 mg |
| Karbohidrat | 58 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 14 g |