Iki minangka cara sing cepet lan prasaja kanggo nyiapake kebab udang Hawaiian kapan dina minggu yen kabeh kulawarga bakal tresna.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 pon (450 g.) Udan
- 1 15 ons (440 ml) bisa potongan nanas
- 3 séndok (45 mL) jus nanas diwadahi saka bisa
- 3 tablespoons (45 ml) soy sauce
- 3 bawang bombay, dipotong dadi potong 1-inch
- 1 nganti 2 siung bawang putih, ulig
- 1/2 tablespoon (7.5 ml) minyak sesame
- 1/2 sendok teh (2,5 mL)
- Sriracha
Cara Nggawe
- Digabungake kecap, potongan nanas, 3 séndok (45 mL) jus nanas (saka kaleng), minyak, bawang putih, Sriracha lan 1/2 bawang bombay ing tas resealable. Nguripake kanggo nyampur. Tambah udang. Ngendhokke nganti 30 menit.
- Mbusak udhara lan nanas saka tas lan benang ing dhuwur menyang skewer.
- Preheat grill. Panggang kebabs nganti udan ambruk kabeh jambon. Disajahi garnished karo isih ijo bawang disigar.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 257 |
| Lemak total | 3 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 227 mg |
| Sodium | 1,315 mg |
| Karbohidrat | 28 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 31 g |