Brussels sprouts pindhah saka akeh-maligned kanggo canggih karo resep iki kanggo kecambah Brussels abu-abu lan daging babi smoked. Resep sprout Brussels dadi cepet lan gampang dilakoni, lan malah sing ngaku ora seneng sayuran kasebut bakal kaget nalika saenya iki enak.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 pound Brussels sprouts (godhong apik lan njaba dibusak)
- 1 liter minyak zaitun
- 1 ons / 28 gram mentega
- 2 bawang merah (sacoro apik disigar)
- 1 cengkeh bawang putih (ulig)
- 2 ons / 55 gram pancetta (utawa smoked bacon cubes)
- uyah kanggo rasa
- ireng mrico kanggo rasa
- 1 tablespoon kacang pinus toasted
Cara Nggawe
- Sacoro apik, tuwuh sprouts Brussels nganggo piso sing cetha utawa ing prosesor panganan.
- Ing wajan gedhe, ngetokake lenga lan mentega (ora panas banget utawa bawang putih bakal diobong). Nambah bawang goreng lan masak nganti 2 menit, nambahake adonan papak lan masak kanggo menit liyane. Pungkasan, tambah potongan daging babi utawa pancet panci lan masak kanggo menit liyane.
- Tambahake sprouts Brussels sing kecut lan cook kanggo 5 - 10 menit nganti godhong masak. Padha kudu rada kuat, ora alus. Mangsa karo uyah lan mrico, tambah kacang cemara yen nganggo lan ngawula.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) |
|---|
| Kalori | 246 |
| Lemak total | 17 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 31 mg |
| Sodium | 331 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 10 g |
(Informasi nutrisi ing resep-resep kita wis diwilang nganggo basis bahan lan kudu dianggep prakiran. Hasil individu bisa beda-beda.)