Kanggo rasa sing sejati saka Provence, resep tapenade klasik iki, sing disebarake zaitun sing rada apik, yaiku sajian sing paling gampang lan paling gampang kanggo nggawe. Kurang luwih limang menit kanggo nggawe lan dianggo tradisional ing irisan baguette utawa crudités. Nganti roti lan sayuran, sampeyan seneng banget nalika dipanggang karo pitik, dilapisi ing jero glepung, lan dicampur karo pasta seger, panas, kaya rambut angel.
Resep tapenade iki nyebabake panyebaran zaitun 1 1/2 cangkir.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 gelas olive black olives
- 1/3 tuwung lenga zaitun
- 1 tablespoon jus lemon seger
- 1/4 sendok teh seger lemon zest
- 1 sendok teh cacat kapiler
- 2 cengkeh bawang putih
- 3 kantong anis, kaleng, lenga
- 1 sendok teh seger seger, utawa 1/2 sendok teh pepe thyme
- 1/8 sendok teh coarsely mrico ireng lemah
- Motong irisan utawa sayuran kanggo porsi
Cara Nggawe
- Nyelehake zaitun, lenga zaitun, jus lemon, zaitun lemon, capers lemes, bawang putih, anchovies, thyme, lan lada hitam ing prosesor pangan.
- Proses nganti kabeh bahan sacoro apik disigar, nanging ora rampung tulen.
- Nelakake panyebaran zaitun ing irisan baguette utawa karo crudités seger.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 119 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 5 mg |
| Sodium | 178 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 3 g |