Iki minangka cara sing gampang lan apik kanggo nonton pethak pitik, lan sajian arang karo pasta utawa beras. Sajati karo salad ing sisih kanggo mangan kulawarga sing sampurna.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 sendok teh lenga zaitun
- 1 sendok makan mentega
- 6 nganti 8 pupu pitik
- 1 tablespoon glepung kabeh-waé
- 1 sendok teh uyah
- 1/2 sendok teh mrico ireng
- 2 cloves papak, minced
- 1/2 mangkok anggur putih garing
- 1 bisa (14,5 ons) tomat diced
- 8 ons irisan jamur
- 1 cilik bisa (kira-kira 2.25 ons) irisan ireng ireng, lemes
- 1/2 sendok teh garing rwaning thyme
- 2 tablespoons disigar parsley seger
Cara Nggawe
- Panas minyak lan butter ing wajan gedhe.
- Saut paha ayam, ngowahi kanthi kerep nganti ditenun ing kabeh sisi.
- Mbusak pitik menyang sajian casserole lan ketik.
- Panularan panas nganti 350 F.
- Gesel glepung menyang jus skillet. Masak, aduk terus, nganti 2 menit.
- Tambah uyah lan mrico. Tambahake papak, anggur, lan tomat. Bawa menyang godhok.
- Tambah thyme, jamur, olives, lan parsley. Masak sajrone panas, aduk kanthi gampang, watara 4 nganti 5 menit.
- Tuangkan pitik ing casserole.
- Tutup lan panggangan nganti 40 menit.
Deloken sisan
- Resep Top 18 Chicken Thigh
- Resep Nasi Ayam 50
- Resep Nasi Ayam Resipi Lezat
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1422 |
| Lemak total | 82 g |
| Saturated Fat | 22 g |
| Lemak ora jenuh | 35 g |
| Kolesterol | 424 mg |
| Sodium | 801 mg |
| Karbohidrat | 24 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 136 g |