Resep panyedhep sing gampang banget iki apik banget karo keju lan baguette utawa dilapisi granola. Cara kreatif liyane kanggo njaga kulkas iki yaiku nyampur almond sing dicincang ing endhase lan disigar yogurt kanggo sarapan sing cepet lan sehat.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 20 areng (seger lan mateng)
- 1/4 cup banyu
- 1/4 cangkir jus lemon
- 1 sendok teh gula coklat
- 1/4 sendok vanilla
Cara Nggawe
Proses kabeh bahan bareng ing prosesor pangan nganti campuran wis rampung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 41 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 0 g |