Sopa de Pescado y Marisco nggabungake iwak, kerang lan udang kanthi anggur putih lan beras kanggo sajian sugih lan aroma. Sopan Sopa de Pescado y Marisco ing mangkok sudhut sudhut karo roti.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung beras
- 1/2 tuwung lenga zaitun
- 1 bawang bombay kuning
- 1 Wortel
- 1 Tomat
- 2 godhong Bay
- 1 Kepala iwak kanggo
- duduh kaldu (umpamane salmon heads)
- 12 littleneck utawa venus
- clams
- 1 lb. Udhut (20-25 saben lb.)
- 1 tuwung anggur putih
- Garam lan mrico kanggo rasa
Cara Nggawe
- Ing sajian pan utawa jajan endhog, tuangi 4 cangkir banyu, godhong teluk, endhas iwak lan clams. Cepet nganti kira-kira 15 menit. Nambahake udan lan simmer maneh 5 menit.
- Cut bawang, tomat lan wortel. Kalorake lenga zaitun ing wajan gedhe. Tambah bawang, tomat lan wortel nalika panas. Saute nganti bawang tembus, banjur tambah anggur lan garing nganti 5 menit.
- Tuang campuran campuran sayur-sayuran ing pot gedhe. Ganti kaldu lan pour menyang pot. Nggawe.
- Saiki sampeyan wis ngilangi sirup udud lan iwak, tempelake udang sing dimasak (opsional) lan disisihake. Buntut kepala iwak lan nyetel daging iwak aside. Buang balung. Selehake pot ing kompor lan nguripake panas ing medium dhuwur. Nalika sup wiwit masak, nambahake beras lan simmer nganti 15 menit, utawa nganti nasi masak. Tambah uyah lan mrico kanggo rasa. Yen wis siap mangan, nambah daging iwak lan udang.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 524 |
| Lemak total | 20 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 163 mg |
| Sodium | 711 mg |
| Karbohidrat | 54 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 27 g |