Resep sup asparagus iki minangka conto gedhe saka sekolah masak sing kurang luwih. Iku mung seger prasaja asparagus kanthi dicokot krim. Asil punika aspar asparagus enak sing asem ... asparagus!
Nggawe 6 Potongan Asparagus Sup
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 tanduk asparagus, sakabeheng, ngisor alas sing apik
- 1 sendok makan mentega
- 1 clove papak, minced
- 1 quart pitik utawa sayur-sayuran stok
- 1/2 cangkir krim abot
- cayenne mrico kanggo rasa
- uyah kanggo rasa
Cara Nggawe
Cut asparagus menyang potong 1-inch lan disisihake (nyawisake sawetara tips kanggo garnish - ndeleng cathetan ing ngisor iki). Ing pot sop, nyawiji butter ing panas; nalika wiwit umume nambahake papak lan masak nganti 30 detik. Tambahake stok lan asparagus, lan nggawa menyang simmer. Masak nganti kira-kira 5 menit, nganti asparagus lembut nanging isih ijo.
Nalika asparagus siap, copot saka panas lan murni nganggo tongkat, utawa blender biasa.
Tuangake maneh menyang pot. Tambah krim lan masak nganti rada panas. Mangsa kanggo rasa karo uyah lan cayenne. Sikat sup asparagus menyang mangkuk lan sajroning panas.
Wigati: Yen dikarepake, nyiyapake tips asparagus sawetara kanggo blanch lan dekorasi ndhuwur, bebarengan karo drizzle krim tambahan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 128 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 28 mg |
| Sodium | 139 mg |
| Karbohidrat | 9 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 3 g |