Papat úa kabeh kudu sampeyan gawe resep veggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg Cukup nyampurake, gawe panggang, lan sampeyan wis entuk dhuwit roti panggang paling cepet lan paling gampang.
Bubur jagung vegan sing enak kudu ora kentir lan kudu ngombe banyu. Iki resep roti jagung vegan sing cepet lan gampang nggunakake cornmeal sing mundhak dhewe tinimbang jagung seger kanggo ngurangi wektu persiapan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir
- cornmeal (awake dhewe)
- 1 1/4 cangkir susu soy
- 1 1/2 sendok teh telur pengganti (utawa jumlah sing dibutuhake kanggo 1 endhog)
- 1/4 cup vegan margarine
Cara Nggawe
- Open pre-heat nganti 400 F lan lightly grease a casserole cilik utawa baking dish.
- Ing mangkuk gedhe, gabungke kabeh bahan nganti alus lan krim. Tuangkan ing casserole utawa baking dish.
- Panggangan kanggo 25-30 menit.
- Mekaten! Ora ana resep roti jagung vegan paling gampang tau?
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 105 |
| Lemak total | 3 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 2 mg |
| Sodium | 47 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |