Resep saus spaghetti iki yaiku sajian daging sapi sing luwes lan sugih sing bisa digawe kanthi cepet ing menit pungkasan. Cukup bawang coklat lan bawang putih karo daging sapi lemah, nambah sauce pasta, lan sajrone spageti. Sampeyan ora bisa luwih prasaja tinimbang iki kanggo panganan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Daging sapi sapi pon
- 1 bawang (disigar)
- 3 cengkeh bawang putih (irisan)
- 1 (26 ounce) jar pasta sauce
- 1 (16-ons) paket pasta spageti
- 1/2 cangkir parut keju Parmesan
Cara Nggawe
1. Nggawa pot banyu salted gedhe menyang godhok. Sauntara, ing wajan gedhe, masak daging sapi karo bawang lan bawang putih nganti daging sapi ditambani, dipecahake nganggo garpu supaya bisa masak. Geset yen perlu.
2. Tambah sauce pasta menyang campuran daging sapi ing lemah. Nambah 2 sendok teh banyu kanggo pasta sambel, tutup sing cedhak, lan goyangke kanggo ngeculake saos. Pour menyang campuran daging sapi ing lemah. Bawa menyang simmer, banjur nyuda panas lan panas, aduk kanthi kerep, nalika pasta masak .
3. Cook spageti miturut paket arah nganti al dente . Ngempet lan adhep-adhepan karo piring. Ndhuwur karo saus daging, sprinkle with keju, lan ngawula langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 587 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 76 mg |
| Sodium | 743 mg |
| Karbohidrat | 76 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 37 g |