Iki minangka saos krim sing digawe karo mrico lombok manis, ngladeni karo pitik panggang utawa daging babi utawa iwak.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 sendok teh lenga zaitun
- 2 cloves papak, minced
- 1 sendok teh bawang cincang
- 2 mrico abang manis, disaring lan diced
- 1 sendok makan tomat
- 1/2 sendok teh garing rwaning thyme
- 1/2 mangkok anggur putih garing
- 1 tuwung duduh kaldu pitik
- 1 tuwung krim abot
- uyah, kanggo rasa
Cara Nggawe
- Panas minyak zaitun ing panci gedhe.
- Tambah bawang lan bawang; sauté nganti tender.
- Tambah mrica duduh, dicampur tomat, lan thyme.
- Masak campuran 2 menit, aduk terus.
- Tambah anggur putih lan adhem menyang godhok. Godhok 1 menit.
- Tambah duduh kaldu; nggawa menyang godhok. Godhok nganti sauce disuda nganti meh setengah.
- Tambah krim abot; nyirep nganti kurang maneh nganti setengah.
- Dibusak saka panas; pour menyang wadhah blender. Puree nganti alus.
- Mangsa karo uyah , kanggo rasa, lan sijine liwat sieve kanggo galur, yen pengin.
- Sajati karo pitik panggang, iwak, utawa daging babi. Gg
Resep Sauce Liyane
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 129 |
| Lemak total | 11 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 22 mg |
| Sodium | 94 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 2 g |