Iki apik karo ayam sing diombe kadhemen utawa karo akeh jinis iwak.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 tablespoons bawang merah sacukupé (bawang bombay ijo)
- 1 jahe seger 2 seger, dikupas lan sacoro apik disigar (2 1/2 - 3 sendok teh)
- 2 sendok teh uyah
- 4 tablespoons kacang tanah utawa minyak sayur
Cara Nggawe
1. Nyelehake scallions aside ing mangkuk heatproof cilik. Nglakoake jahe lan uyah.
2. Nyalin lenga ing saucepan abot sajrone panas sedheng nganti kurang luwih 5 menit, nganti rada murub ing ngisor lan panas banget nanging durung udud (sekitar 300 ° F).
3. Cepet pour lenga menyang campuran scallion / jahe. Bakal ngaso sakwetara detik. Sawise iku mandheg, nglakokake, banjur jupuk nganti 2 menit sakdurunge.
Ginger Scallion Sauce - nggawe iringan apik kanggo panganan segara
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 84 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 776 mg |
| Karbohidrat | 0 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |