Resep cuka jerami sing jero, minangka cara sing apik kanggo nambah sajian pangan sing prasaja, kayata resep balsamic panggang. Sijine karo unggas panggang utawa daging kanggo panganan sing apik lan apik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 cangkir kentang abang (cubed and unpeeled)
- 2 cangkir wortel bayi
- 1 bawang merah gedhe (diirisake dadi 1/4 sudhut roti)
- 2 tablespoons
- cuka balsamic
- 4 teaspoons lenga zaitun
- 1 clove papak (ulig lan sacoro apik disigar)
- 1 sendok teh thyme
- 1 sendok teh rosemary
- 1 sendok teh diolah sage
- 1 tuwung kacang ijo (iris)
- 3/4 séndok garam
- 1/2 sendok teh mrico
Cara Nggawe
Kalorake oven nganti 400F. Nyedhot kentang sing disiapake, wortel, lan bawang nganggo cuka balsamic , minyak zaitun, bawang putih, lan jamu. Atur sayuran ing lenga sing enak lan enom. Manggang sayuran sing disiapake kanggo 35, aduk saben 10 menit.
Tambahake kacang buncis sing ijo ing telusuran lan manggang sayuran kanggo tambahan 10 menit. Atur sayuran panggang ing platter lan sajrone uyah lan mrico.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 194 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 27 mg |
| Karbohidrat | 36 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 6 g |