Saben cook ngerti yen sampeyan mung ora bisa duwe resep siji kanggo roti jagung. Amarga gampang banget kanggo nggawe lan ana macem-macem variasi roti jagung kanggo nyoba, akeh kita nglumpukake, adaptasi, lan nggawe resep roti jagung dhewe.
Resep cornbread kuning sampurna yaiku resep resep roti jagung favoritku. Roti tetep garing, lembab, lan ora bisa rusak. Ndadekake 9 servings.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung cornmeal
- 1 gandum kabeh-waé glepung
- 1/4 cup gula
- 1/2 sendhok teh uyah
- 3/4 cup susu
- 2 endhog, diantemi
- 1/4 cup butter, dilebur
- 4 sendhok teh bubuk manggang
Cara Nggawe
- Preheat oven 400 derajat F.
- Ing Bowl medium, campuran cornmeal, glepung, gula, lan uyah.
- Campur susu, endhog, lan butter mentega.
- Ngaduk ing bubuk manggang.
- Panggang adonan menyang masak 8 x 8 inci. Panggang ing 400 derajat F kanggo 25 menit utawa nganti tusuk dipasang ing tengah metu resik.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 207 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 66 mg |
| Sodium | 548 mg |
| Karbohidrat | 26 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 5 g |