Sémah Allemande (sing uga disebut "Sauce Jerman") yaiku saos sing digawé kanthi nglapisi cendhak sapi karo campuran yolks endhog lan krim abot sing disebut penghubung .
Allemande Sauce yaiku saus senyawa sing bisa digunakake kanggo nggawe saos cilik kayata saus Poulette utawa Aurora . Sampeyan uga bisa uga diwènèhi daging sapi, sayuran utawa endhog.
Saos Allemande kadhangkala mistine disebut Sos Parisienne . Sauce Parisienne mirip, nanging nggunakake keju krim tinimbang penghubung endhog-krim, lan saosipun punika saos ingkang béda.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir
- veal velouté
- ¼ tuwung krim abot
- 1 endhog kuning
- Asam kosher (kanggo rasa)
- Pepper putih (lemah anyar, kanggo rasa)
Cara Nggawe
- Ing saucepan sing ngandhut lemak, panas banget ing suhu dhuwur. Bawane menyang godhok, banjur surut panas menyang simmer lan ngurangi nganti kurang luwih 5 menit utawa nganti volume total wis ngurangi kira-kira cangkir.
- Ing mangkuk stainless steel utawa kaca, ngalahake krim lan endhog nganti alus. Campuran endhog-krim iki dadi penghubung sampeyan.
- Alon alon-alon nambahake cangkir sajian sing panas menyang penghubung, sing terus-terusan aduk supaya kuning telur ora panas.
- Saiki dheweke rada suwe anggone dadi penghubung panas.
- Gawe saus maneh menyang semai sing cepet, nanging aja nganti didhahar.
- Mangsa kanggo rasa karo uyah Kosher , mrico putih, lan jus lemon. Teken lan ngawula langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 383 |
| Lemak total | 25 g |
| Saturated Fat | 12 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 257 mg |
| Sodium | 288 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 36 g |