Ana akeh resep-resep kanggo sup kentang Polandia utawa zupa ziemniaczana (ZOO-pah zhem-nyah-CHAN-ah) kaya ana juru masak. Aku seneng nambah wortel kanggo mine lan nggunakake stock pitik utawa dhasar stock sayur-sayuran lan daging babi sethitik utawa meat garang. Sup wis rampung bisa creamed, yen pengin, kanthi nuturake instruksi ing cathetan, ing ngisor iki.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 ons bacon (sekitar 4 dasi, diced)
- 2 bawang gedhe (sacoro apik disigar)
- 2 wortel gedhe (dicincang lan sacoro apik)
- 1 iris celery (sacoro apik disigar)
- 2 kg kentang (peeled, potong 1 1/2-inch kios)
- 8 cangkir stock hayam (utawa stock sayuran, panas)
- 4 tablespoons parsley seger (disigar)
- 1 teluk teluk
- Gula lan uyah ireng kanggo rasa
Cara Nggawe
- Ing saucepan gedhe, cook daging babi nganti wiwit menehi sawetara lemak. Tambah bawang lan sauté nganti translucent. Tambah wortel, celery, lan kentang lan sauté alon-alon nganti 5 menit, nanging jangan coklat.
- Banjur nambahake stok panas, parsley lan teluk teluk. Bawa menyang godhok. Kurangi panas lan garing, ditutupi, kira-kira 20 menit utawa nganti sayuran sing lembut. Copot godhong teluk, nyiyapake bumbu, lan sajroning panas karo parsley tambahan (yen pengin) lan roti rye cahya .
Wigati: Yen dikarepake, sup bisa creamed dening garpu campuran 2 tablespoons glepung kabeh-waé karo 1 cangkir krim sing ora nguntungke lan tempering karo sawetara sop panas. Mbalikake krim sing ora nguntungke menyang pot sop lan aduk nganti simmers sup nanging ora godhok.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 208 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 15 mg |
| Sodium | 743 mg |
| Karbohidrat | 27 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 13 g |