Ing Kapuloan Canary, mojos utawa saos digawe karo cuka lan lenga lan dadi adhem, minangka iringan kanggo kentang, daging, lan iwak. Mie iki bisa dadi abang utawa ijo lan kadhangkala pedhes, kaya mojo picon . Sijine iki minangka panganan sing bisa ditemokake - kanggo ngancani mangan, utawa dadi tapa karo kentang goreng utawa patatas arrugadas - kentang sing kerut.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 pepe mrica pepe (lonceng utawa lada abang sing ora pedhes)
- 1-2 irisan alus roti putih (crusts apik yen garing banget)
- 3-4 cengkeh bawang putih (dikupas)
- 1/4 sendok teh cumin
- 2 sendok teh ungu mrica flakes
- 1/2 sendok teh uyah kasar
- 1 tuwung
- lenga zaitun Spanyol sing isih enom
- 1/4 tuwung (kurang luwih) banyu (utawa duduh pitik)
- Coklat sherry Spanyol kanggo rasa
Cara Nggawe
- Rendhem paprika abang garing ing mangkuk utawa wajan banyu panas nganti 10-15 menit kanggo ngresiki lan ngobati. Sawise soaking, saluran banyu lan copot batang.
- Iris cloves papak. Mbras roti menyang omah lan nyisihake.
- Ngolah irisan mrico, cumin, irisan bawang, flake panas lan uyah ing prosesor pangan utawa blender kanggo nggawe tempel. Nalika campuran, drizzle ing lenga zaitun mboko sithik. Genti-genti nambahake potongan-potongan roti cilik lan banyu utawa duduh cilik nganti sauce sing kandhel, nanging ora kaya kandheg. Tambah 1-2 cuka sendok utawa luwih, miturut rasa sampeyan.
- Yen sampeyan ora nggunakake saus ing dina sing padha, simpen ing jar kaca, (kayata lodhong sing digawe kanggo ngomben), banjur tutup sauce karo lenga zaitun, segel sing tightly lan refrigerate.
- Sajati karo kentang, daging utawa iwak.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 405 |
| Lemak total | 37 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 26 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 281 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 4 g |