Sauce Choron minangka variasi saos Béarnaise klasik sing digawe kanthi nambah tomat tempel menyang Béarnaise dhasar. Kaya Béarnaise, Sauce Choron biasane dihidang karo daging panggang.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 liter
- Sosis Béarnaise
- 2 tablespoon tomat tempel
Cara Nggawe
- Ngadamel tempel tomat menyang 1 liter 1 sachet sauce. Mlayu langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 30 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 339 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |