Resep saus kacang saji klasik iki nyuguhake saos kaya lan rada sampurna kanggo panganan seger utawa pitik. Sosis tradisional ing Brittany, saus kacang rouge, utawa kecap abang mentega, wis dikenal ing njaba wilayah mung ing dekade anyar.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 sendok teh anggur abang
- 2 bawang merah (sacoro apik disigar)
- 1 tuwung butter (kadhemen lan potong 16 jubin)
Cara Nggawe
Ing saucepan medium liwat panas dhuwur-dhuwur, nggawa anggur lan shallots menyang godhok. Terus nggodhok dicampur nganti 3 nganti 5 menit, nganti bisa ngurangi lan ngetokake cukup kanggo jasake mburi sendok.
Tambahake mentega, siji kubik kanthi wektu, supaya saben mentega bisa dissolve sadurunge nambahake sing sabanjure. Nalika pungkasan saka butter wis mung ilang, copot pan saka panas lan keturutan bawang putih, yen pengin.
Mangsa ngetokake saos rouge beige karo uyah lan mrico lan sajroning ati.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 430 |
| Lemak total | 46 g |
| Saturated Fat | 29 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 122 mg |
| Sodium | 8 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |