Mangkunake panyebaran cepet kanggo panedhaan utawa sandwich kanthi nggunakake kaleng ayam , keju krim , lan pakaryan ranch. Bebas kanggo ngganti pitik rotisserie sing disigar utawa tuna albacore kanggo pitik kaleng minangka owah-owahan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 ons (cilik blok) keju krim (ing suhu kamar)
- 1/2 cup salad dressing ranch
- 1 sendok teh Dijon mustard
- 1 (12,5 ons) bisa pitik (lemes, ndeleng Cathetan)
- 1/4 cangkir manis bawang (minced)
- 1/4 cangkir panggang mrica abang (minced; jarred are fine)
- 1-1 / 2 Tabel sendok teh manis
- Dash kosher uyah
- Dash mrica ireng anyar (kanggo rasa)
- 2 nganti 3 ngeculake kumelun cuwer (opsional)
- 1 Tablespoon chives (dicincang)
- 2 tablespoons parsley (minced, kanggo garnish)
Cara Nggawe
Gumpuh keju krim , peradaban ranch, lan Dijon mustard nganti alus.
Ayam Mash karo garpu ing mangkuk medium nganti disiram. Tambah campuran sayuran , bawang manis , mrica abang panggang, lan endah. Nggawe. Rasa lan tambah asin, mrico, lan usus cair, yen nggunakake. Lempitan ing chives . Sprinkle karo parsley disigar.
Panyerahan jam 1 utawa sewengi kanggo ngidinake rasa kanggo nyampur.
Gunakake minangka panyebaran ing krupuk utawa minangka panyebaran roti isi.
Cathetan: Bebas kanggo ngganti pitik rotisserie sing disigar utawa tuna albacore kanggo pitik kalengan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 174 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 48 mg |
| Sodium | 125 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 13 g |