Masakan Jepang lan bok choy nggawe resep fusi iki minangka alternatif kanggo salad kentang standar.
Sinau luwih lengkap babagan salad peran sing diputer ing sajian Cina lan coba luwih resep Salad Cina .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 medium abang kentang (kira-kira 2 kilogram), Cut menyang potongan
- 2 iga celery, strung lan disigar ing diagonal
- 1 mrico lada abang, diced
- 1 Stalk bok choy, rwaning ijo, abang putih dicincang diagonal
- 1/4 cangkir disigar bawang bombay ijo
- Kanggo klamben:
- 5 séndok cuka beras
- 5 sendok makan minyak zaitun ekstra murni
- 1 1/2 sendok teh kecap kecap kecap Cina
- 1 tablespoon soy sauce peteng
- 1 - 1 1/2 sendok teh minyak wijen Asia, miturut rasa
- 3/4 sendok teh gula
- 1/2 sendok teh tempe, utawa kanggo rasa
- 1 cengkeh bawang putih, dikupas lan disigar
Cara Nggawe
- Ing mangkuk cilik, adonan bebarengan karo cuka beras, lenga zaitun, kecap asin cahya lan peteng, minyak wijen Asia, gula, tempeh chili lan bawang putih.
- Slowly whisk in the olive oil. Tutup lan refrigerate nalika nyiapake kentang.
- Ing panci gedhe, nggawa kentang, uyah lan banyu cukup kanggo nutupi menyang godhok. Ngurangi panas, tutup lan simmer nganti kentang garpu-tender (sekitar 20 menit). Saluran.
- Ganti pocong maneh banjur ditambahake ing kentang ing mangkuk gedhe. Nyedhot kanggo nyampur kanthi cepet.
- Supaya kentang kelangan, banjur campuran ing bahan sing isih ana.
- Tutup lan refrigerate nganti siap dilayani. Nggawe salad maneh sadurunge ngladeni.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 216 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 360 mg |
| Karbohidrat | 29 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 5 g |