Cepet nyiapake resep cronerole crab krim iki lan sampeyan bisa nguripake jam kerja biasa ing sajrone acara khusus. Ngawasi pesta makana utawa pesta keluarga uga.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 bisa (7 nganti 8 ons) daging kepiting
- 1 bisa krim sup jamur, (98% sithik lemak)
- 1/2 cangkir sacoro apik
- 1/2 cangkir disigar mentega belacan
- 1/2 cangkir disigar celery
- 1/2 cup mayonnaise
- Saus Tabasco, kanggo rasa
- Bumbu Cajun, kanggo rasa
Cara Nggawe
- Gabungke kabeh ramuan ing mangkuk campuran gedhe.
- Panggang menyang sajian casserole 1/1 1/2 cangkir sing disumbat. Panggang ing 350 ° kanggo 45 nganti 55 menit, utawa nganti panas lan bubbly.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 498 |
| Lemak total | 43 g |
| Saturated Fat | 17 g |
| Lemak ora jenuh | 10 g |
| Kolesterol | 116 mg |
| Sodium | 592 mg |
| Karbohidrat | 14 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 14 g |