Resep pie gula maple Kanada iki minangka salah sawijining panganan paling misuwur ing Quebec. Maple pie kuat nduweni unsur-unsur sing kaget lan bisa diatur miturut selera pribadine. Rasanya sugih mewah apik karo krim lan es krim sing dikempalken. Asil iku minangka resep-resep manis sing dadi pilihan apik kanggo partai!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 paket adonan pastry (toko-tuku, utawa
- homemade pâte sucrée )
- 1 tuwung gula coklat (cahya utawa lendhut)
- 1/4 glepung (kabeh-tujuan)
- 1/4 cup maple syrup (murni)
- 3/4 cup cream (heavy)
- Opsional: krim dikocok, es krim
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 375F. Pas adonan pastry menyang pie standar utawa tart pan lan panggang nganti 15 menit. Bubarake saka ing open lan adhem supaya bisa kelangan.
- Gently whisk together 1 cup maple or light brown sugar and 1/4 cup flour all-purpose until mixture is smooth. Campuran gula-gula siap kanggo bahan-bahan weteng nalika alus, karo mung sawetara, gumpalan gula cilik.
- Yen dicampur glepung gula pasir, nambah sirup maple lan krim abot. Whisk dicampur bebarengan nganti wis rampung Gamelan. Isi bakal dadi konsistensi cair. Yen ngisi maple-krim alus, lebokna menyang cangkang pastry sing wis dipanggang. Panggang kue sing kanggo 40 menit ing 350F (325F kanggo panci logam peteng).
- Ngidini pie gula maple kanggo ngadhep rampung sadurunge ngolah krim lan es krim sing dikempalken.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 129 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 14 mg |
| Sodium | 40 mg |
| Karbohidrat | 21 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |