Kue mentega Breton iki minangka panganan cuci mulut klasik ing Brittany. Kouign amann tegese "roti lan mentega," lan yen roti minangka tongkat urip, banjur roti khusus iki mesthi nylametake lili! Sugih karo mentega lan gula, kue iki ora perlu adornment apa wae, senadyan woh woh wohan beri utawa disuntak bisa kanggo nambani khusus.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 ons ragi (cepet garing)
- 1 sendok teh gula (granulated)
- 1 1/4 cangkir gula (granulated)
- 3/4 tuwung banyu (lukewarm)
- 4 cangkir glepung (kabeh-tujuan)
- 1 tuwung butter (kadhemen, salted)
- 1 endhog kuning (diantemi)
Cara Nggawe
Tabrakan ragi lan 1 sendok teh gula liwat banyu anget lan ngidini supaya ragi dissolve nganti 5 menit. Ngaduk glepung menyang dicampur ragi nganti dadi adonan lancip, kandel.
Ing lumahing lemah, gulung lan adol adonan menyang persegi panjang gedhe, kira-kira 9 inci nganti 13 inci. Jempolake banyu kanthi 1/4 cangkir saka butter dingin lan sprinkle karo 1/4 cangkir gula. Gulungake adonan menyang kwartal.
Baleni proses rolling lan folding maneh, kaping telu.
Preheat oven nganti 350F. Sawise adonan dicithak ing pérangan pungkasan, pasang menyang pawon baking round 9-inch. Sikat permukaan adonan kanthi kuning telur, sprinkle karo gula 1/4 cup sing isih ana, lan panggang nganti 25 nganti 30 menit, nganti dadi coklat emas.
Masak kue mentega kanggo ngejer ing telusur nganti 10 menit, nglakoni spatula utawa pinggul sing nutupi tipis, ing pinggir kue, lan copot kue saka pan baking. Sijine kue panas kanthi woh wohan beri utawa krim.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 390 |
| Lemak total | 25 g |
| Saturated Fat | 15 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 87 mg |
| Sodium | 191 mg |
| Karbohidrat | 40 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 2 g |