Resep krim kue sing ala almond iki bisa digunakake ing pirang-pirang resep pasta tradisional Prancis, nanging pancene ana ing sajian ceri, apricot, utawa kayu manis. Panggunaan crissme patisserie diwatesi mung dening bayangan; sih anake sing prasaja utawa luwih becik karo krim sing sugih. Asil bakal dadi éca.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/4 cangkir susu (kabèh)
- 3 endhog (mung yolks)
- Gula 1/2 cup
- 1/8 glepung gandum (kabeh-tujuan)
- 2 tablespoons cornstarch (plus 2 teaspoons tambahan)
- 1 sendok teh ekstrak almond
Cara Nggawe
Ing saucepan cilik, anget susu kanthi panas sing kurang nganti nganti cukup panas. Nalika susu dadi anget, klumpukake yolks endhog, gula, glepung, lan cornstarch nganti campuran rampung alus.
Sawise susu wis steaming, nambah setengah saka iku, whisking terus, menyang dicampur endhog. Tambah susu lan endhog maneh menyang susu panas, terus aduk, lan panas nganti 1-2 menit, nganti custard tekan 170F ing thermometer digital lan kandel banget.
Copot saka panas, aduk ing ekstrak almond, lan nyampur krim pastry sadurunge ngisi pastry.
Resep krim kue sing ala almond iki nggawe krim kue sing cukup kanggo ngisi resep tradisional utawa kue.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 215 |
| Lemak total | 7 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 109 mg |
| Sodium | 297 mg |
| Karbohidrat | 32 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 7 g |