Roti ragi iki alus, lezat sing digodhog ing mesin roti, nyedhiyakake sworo seru kanggo nyiapake, bentuk, lan panggang.
Gabungan prasaja saka ramuan nggawe babagan 2 rolas pull-apart. Sampeyan ora kudu duwe mesin roti kanggo nggawe gulung kasebut. Kukuk adonan kanthi tangan utawa karo mixer stand yen sampeyan pengin.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 medium manis kentang (1 tuwung, mashed)
- 3/4 cup susu
- 3 sendok makan mentega (dilebur, ditambah ekstra kanggo gulung ndhuwur metu saka oven)
- 1 endhog gedhe (diantemi)
- 4 gelas glepung kabeh-tujuan (
- 18 ons )
- 4 sendok teh gula
- 1 sendok teh uyah
- 2 1/4 teaspoons ragi garing aktif
Cara Nggawe
- Peel 2 medium manis kentang lan potong mau dadi catu.
- Nggawa pot banyu salted menyang godhok liwat panas dhuwur.
- Tambahake kubisan kentang manis menyang banyu sing nggodhok lan ngurangi panas nganti entek. Nutupi telusur lan cook kanggo bab 20 menit, utawa nganti tender.
- Ngemil lan remukan. Kelangan rampung lan ngukur 1 tuwung kanggo resep.
- Tambah bahan menyang mesin roti ing urutan sing disaranake dening pabrikan.
- Gunakake siklus doh dhasar. Nalika siklus rampung, ngilangi lancip saka adonan kanggo nggawe bal, banjur lebokake ing kothak baking square 9-inch supaya padha mung ndemek nanging ora cedhak banget. Aku nggawe bal kira-kira 1 3/4 ons saben lan njaluk babagan 24 gulung.
- Nutupi gulung karo kain lan supaya munggah nganti meh 45 menit ing panggonan sing ora ngandhut kanthi apik.
- Panggang ing oven 375 F kanggo 20 nganti 23 menit, nganti apik browned. Sikat ndhuwur karo butter sing dilebur utawa diencerke nalika panas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 141 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 44 mg |
| Sodium | 326 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 4 g |