Yen sampeyan pengin rempah-rempah sethitik, sprinkle kentang fingerling karo cemplasan Cajun sadurunge roasting. Nelakake kentang panggang karo apa wae sajian utama, bebarengan karo sayuran sisih utawa salad tol.
Padha nggawe sajian becik karo steak utawa panggang.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kilogram fingerling kentang
- 5 cloves papak, ulig lan sacoro apik minced
- 3 sendok teh lenga zaitun
- 2 teaspoons jus lemon
- 1/2 sendok teh garing rwaning thyme
- Garam segara lan mrica ireng anyar
- Bumbu Cajun kanggo rasa, opsional
Cara Nggawe
- Heat oven nganti 450 °.
- Pijet sajian panggang sing cethek kanthi lenga zaitun utawa semprotan nganggo semprotan minyak zaitun.
- Scrub kentang lan potong gedhe ing setengah.
- Ing mangkuk gedhe, gabungke papak, lenga zaitun, jus lemon, thyme, pepper, lan bumbu, yen nggunakake.
- Tali kentang karo campuran bawang putih lan minyak.
- Atur kentang sing ditutupi ing lapisan siji ing pan sing disiapake.
- Panggang kanggo 25 nganti 30 menit, utawa nganti kentang lembut.
Sampeyan uga bisa Kaya
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 311 |
| Lemak total | 11 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 176 mg |
| Karbohidrat | 50 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 7 g |