Akeh kacang buncis, daging babi, lan daging sapi sing nyedhiyakake panambangan kanggo kulawarga.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 gedhe bisa Pork & Kacang, lemes rada
- 1 cilik bisa abang utawa kacang buncis, rada lemes
- 1 cilik kacang buncis utawa kacang polong ireng rada ireng
- 1 liter daging sapi, masak lan lemes
- 1 liter daging babi, cubed, masak lan lemes
- 1 tuwung bawang
- 1 1/2 cup Saus Bar-B-Que
Cara Nggawe
- Nyampur kabeh ing kompor sing alon
- Cook 5-6 jam kurang
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 602 |
| Lemak total | 31 g |
| Saturated Fat | 11 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 123 mg |
| Sodium | 1,080 mg |
| Karbohidrat | 29 g |
| Serat Pemakanan | 8 g |
| Protein | 50 g |