Kugel cholent iki katon lan rasane kaya kishke, nanging kalebu glepung, minyak, bawang, lan rempah-rempah. Cukup campuran úa, mbentuk roti, lan nyèlèhake ing ndhuwur kolesterol panas. Kugel iki bakal nate nyedhot rasa cholent, lan bocah-bocah bakal nyuwun detik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 medium bawang
- 2 glepung gandum (wiji gandum)
- 1 sendok teh paprika
- 2 sendok teh uyah
- 1/2 sendok teh mrico
- 3/4 cup oil
Cara Nggawe
1. Cepet bawang.
2. Nganggo tangan, campur bawang bombay kanthi glepung, paprika, uyah lan mrica.
3. Nggunakake tangan, nambah minyak nganti kugel cukup lembab sing bisa digawé dadi roti.
4. Yen krupuk wis panas, simpen kugel ing ndhuwur kolor banjur tutup kanthi kenceng. Kugel kudu cook karo cholent ing panas kurang kanggo sawetara jam utawa (yen sampeyan rencana kanggo ngawula iku kanggo dina Sabat nedha awan) ing wayah wengi.
TIP: Aja priksa manawa koki masak yen cukup banyu.
Yen akeh banget banyu nguap, tambahake banyu kanggo krupuk.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 443 |
| Lemak total | 13 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 3,741 mg |
| Karbohidrat | 72 g |
| Serat Pemakanan | 10 g |
| Protein | 10 g |