Iki beets pickled cepet lan gampang kanggo nyiyapake, lan ora canning dibutuhake. Resep ndadekake beet pickled cepet 6-porsi cilik.
Tinimbang nggodhog beets, manggang ing cooker alon .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 12 nganti 16 beets cilik
- Gula 1/2 cup
- 1 1/4 cup cuka
- 1 tablespoon
- kabeh rempah-rempah pickling
Cara Nggawe
- Wash beets well; Cut godhong kira-kira inch ing ndhuwur beets .
- Masak beets ing banyu sing nggodhok kanggo kira-kira 30 kanggo 40 menit, utawa nganti tender. Kelangan; ngresiki kulit, motong, lan irisan.
- Gabungan gula lan cuka ing panci sing medium. Roti rempah-rempah ing potongan cilik saka cheesecloth lan panggonan ing saucepan. Simmer kanggo 15 menit; nambah beets irisan lan nggawa menyang godhok.
- Buangake rempah-rempah lan adhem nganti sakwise ngladeni.
Nglayani 6.
Sampeyan uga bisa Kaya
Beals Balsamic and Brown Sugar
C lassic Pickled Beets, 4 Pints
Beets - Instructions Pembekuan
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 83 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 20 mg |
| Karbohidrat | 19 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 0 g |