Sampeyan bakal nemokake yen Emerald Isle iku cocktail gin sing nggawe omben ijo gedhe kanggo pesta Hari St Patrick . Iku padha karo Caruso , sing uga nggunakake creme de menthe hijau lan nambah vermouth garing kanggo campuran.
Emas utawa kalih bitters ing Emerald Isle mbantu ngombe banget lan, nalika aromatik aromatik sing biasa, bumbu mrico nggawe pujian sing padha. Yen sampeyan ngresiki alam bébas sing rada peteng, oranye bisa narik kawigaten kanggo langit-langit.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 ons
- gin
- 1 sendok teh
- green crème de menthe
- 2 dashes bitters
Cara Nggawe
- Tuangkan bahan dadi shaker koktail sing kapenuhan es cilik.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca koktail sing digawe dingin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 95 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Karbohidrat | 3 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |