Gougeres iku puffs keju, cilik. Iki minangka tambahan populer kanggo kagiatan dina Bastille lan dipangan apik karo apisitif Pastis.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung banyu
- 8 sendok mentega (potong 1/2 inci)
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1 gandum tepung (kabeh-tujuan)
- 4 endhog gedhe
- 1 1/2 cangkir keju (Gruyere, shredded)
- 3 séndok keju (Parmesan, grated)
- 1/8 sendok teh nutmeg (anyar grated)
- 1/4 sendok teh mrico
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 375 derajat lan baris 2 roti kanthi kertas parchment.
- Ing saucepan gedhe, nggawa banyu, mentega, lan uyah menyang godhok, kanthi cepet. Priksa manawa kabeh mentega dilebur, banjur nambah glepung.
- Nglakoake campuran kanggo 20-30 detik, nganti wangun bolongan adol sing lengket lan wiwit narik adoh saka sisi telusur.
- Ngurangi panas kanggo panas sedheng lan masak, aduk, kanggo 90 detik. Dibuang saka panas lan disisihake 5 menit.
- Beat endhog, siji ing saben wektu, bebarengan karo keju lan bumbu.
- Gesangake sendok teh menyang roti lapis sing disiapake 1 inci. Panggangan, gulung sheets sepi liwat, kanggo 25-30 menit. Sing gougeres rampung nalika lagi coklat jero lan nglangi.
- Mlayu langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 240 |
| Lemak total | 19 g |
| Saturated Fat | 11 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 136 mg |
| Sodium | 302 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 9 g |