Iki misale jek kaya koktail sing rada tenang sing dijuluki panyewan randha, nanging bisa uga semi-cocok yen diwenehi akeh banget. Sampeyan bener-bener campuran sing apik, sampeyan duwe daya jampi Jagermeister, vodka sing sethithik kanggo nambani, sentuhan kopi (Kahlua utawa sing kaya) kanggo nambah pukulan lan sawetara grenadine kanggo dicampur manis.
Aku ati-ati supaya sampeyan tetep telung sing paling padha, lan temtunipun ora lunga menyang papan ing Jägermeister. Yen sampeyan perlu nutul luwih akeh, tambah grenadine liyane.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 ons
- Jägermeister
- 1 ons
- vodka
- 1 ons
- kopi liqueur
- 2 irungnya
- grenadine
Cara Nggawe
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 212 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 21 mg |
| Karbohidrat | 25 g |
| Serat Pemakanan | 8 g |
| Protein | 11 g |