Nedha bengi jam nedha awan cukup rumit, supaya ora duwe minuman sing prasaja lan nyenengake kanggo ngancani dina iki? Cider Thanksgiving minangka calon sing gedhe amarga nduweni basa rempah-rempah sing bentuke waluh lan paling dhuwur karo cider apel, banjur ana soda kanggo sparkle cilik. Sedhep, gampang, rampung!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 bagean
- Pinnacle Pumpkin Pie Vodka
- 3 bagean
- apple cider
- Splash of
- klub soda
- Lemon wedge kanggo garnish
Cara Nggawe
- Mbangun bahan ing urutan sing kadhaptar ing kaca highball sing diisi es.
- Garnish karo irisan lemon.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1475 |
| Lemak total | 11 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 653 mg |
| Karbohidrat | 319 g |
| Serat Pemakanan | 24 g |
| Protein | 32 g |