Resep gratin apel, apel, lan gratin bawang merah iki cocog banget karo panyuwunan sing nyenengake kanthi geni ing wayah wengi. Bawang abrit karamel nyedhiyakake rasa kepenak kanthi raos ketegasan kanggo ngimbangi rasa seger buah apel lan pears. Kombinasi sing diarani thyme aromatik lan topping cheesy sing ora dikarepake nyedhiyakake kanggo hidangan sisih swarga. Amarga warna perayaan lan fleksibilitas sing éca, iku ndadekake kanggo liburan becik utawa sajian khusus acara.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Kanggo Gratin:
- 1 liter minyak zaitun
- 1 bawang merah gedhé (kandheg irisan)
- 2 medium Bosc pears
- 2 medium baking apples
- 1 1/4 teaspoons thyme
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/8 sendok teh mrico
- Kanggo Topping:
- 1 cup breadcrumbs (Panko tebal paling apik)
- 1/3 tuwung keju parmesan (grated)
- 2 tablespoons butter (dilebur)
Cara Nggawe
Carane nggawe gratin apel, woh pir, lan abang:
Preheat oven nganti 400F.
Ing mangkuk gedhe diwenehi panas, banjur sauté bawang abang nganti coklat ing sakubenge. Nransfer mau menyang sajian casserole lan disisihake kanggo wayahe.
Inti apel lan pears, lan nyuda wedges nglukis. Nyedhot apples lan pears karo bawang, thyme, uyah lan mrico. Masak gratin, ditutupi, kanggo 25 nganti 30 menit.
Ngadet bareng breadcrumbs, keju, lan butter sing ilang. Gesangake topping ing gratin bawang bombay lan panggang, uncovered, kanggo tambahan 25 menit, utawa nganti woh, tender topping coklat, lan gratin panas banget.
Resep gratin apel, lan abang iki nggawe 6 nganti 8 servings.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 202 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 14 mg |
| Sodium | 222 mg |
| Karbohidrat | 28 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 5 g |