A Lime Cola minangka cara sing apik kanggo ngatur kaca cola , utamane nalika dina panas panas nalika mung woh sethitik sing dikarepake. Iki paling apik digawe karo jus jeruk seger, sanajan Rose wis cukup lan bakal nindakake ing candhut (nambah sirup banget kanggo kula).
Nanging sampeyan milih ngombe minuman iki, iku mocktail becik lan gampang sing bisa ditampa karo bocah-bocah nalika ibu lan bapak duwe sesuatu sing rada kaku (mungkin Kamboja Libre ).
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 ons
- jus jeruk (utawa jus saka 1/2 kapur)
- 9 ons cola (isi)
- Garnish:
- lime wedge
Cara Nggawe
- Tuang jus jeruk menyang kaca bola voli sing diisi es.
- Ndhuwur karo cola lan aduk .
- Garnish kanthi irisan kapur.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 127 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 9 mg |
| Karbohidrat | 33 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 0 g |