Resep clafouti apel iki, uga dikenal minangka clafouti aux pommes, minangka versi manasan saka kue jajan Perancis. Kombinasi klasik apel, lemon, lan kayu manis nggawe sajian comfort.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 sendok teh dilumen butter
- 1 cangkir susu kabeh
- 1/4 cangkir krim abot
- 2/3 tuwung glepung kabeh-tujuan
- 3 endhog gedhe
- 1/4 cup granulated sugar
- 2 teaspoons vanilla extract
- 1 sendok teh grated lemon zest
- 1/2 sendok teh dhasar kayu legi
- 1/4 sendok teh uyah
- 4 cangkir irisan manis-tart irisan
- 1 sendok teh gula gula (bubuk)
Cara Nggawe
Preheat oven nganti 350F. Mentega a 9-inch dening 9-inch kothak manggang roti utawa 9-inch jero-sajian pie babak karo butter softened.
Ing mangkuk gedhe, klumpukake susu, krim, glepung, endhog, gula, vanili, lemon zest, kayu manis, lan uyah nganti bentuke adonan sing alus lan lancip. Nyebar 3/4 cangkir saka adonan menyang ngisor sajian manggang sing disiapake lan panggang nganti 2-4 menit. Nonton adonan kanthi rapet lan nyopot sadurunge masak kanthi lengkap.
Sampeyan mung kudu miwiti kanggo ngetokake lan nyetel nalika dibusak saka oven.
Nransfer sajian menyang lumahing panas lan ngatur apel ing pola penggemar liwat adonan panas. Tuangkan adonan ing ndhuwur apples lan panggang nganti 35-40 menit, nganti piso sing dipasang ing tengah metu resik.
Tabruk gula pascal kasebut liwat clafouti sing wis rampung lan dadi panas.
Resep apple clafouti iki ndadekake 8 servings.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 215 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 128 mg |
| Sodium | 236 mg |
| Karbohidrat | 26 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 6 g |