Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 pkg campuran kuning utawa putih
- 1 pkg (16oz) strawberry beku, utawa nganggo irisan seger, manis
- 1 liter (5 oz) campuran puding vanilla utawa cheesecake cepet, disiapake kanthi susu sing diarahake
- 1 paket topping, disiapake utawa saka campuran garing
- 1/4 cup almonds slivered
Cara Nggawe
- Panggang roti ing oblong 13 x 9 x 2-inch pan minangka diarahake ing paket.
- Kelangan. Cut crosswise ing setengah.
- Simpen setengah saka kanggo panganan cuci mulut liyane; bisa beku. Cut cake dadi 8 potong.
- Pisah saben potong horisontal. Atur setengah potong ing sajian mangkuk 2-quart, ngetokake potongan-potongan sing cocog karo kurva ing mangkuk.
- Pour setengah strawberries karo sirup liwat kue. Nyebar kanthi 1 mangkok puding.
- Baleni karo potongan cake sing isih ana, strawberries, lan puding.
- Nyebar ndhuwur ndhuwur lan sprinkle karo almonds. Chill sak tenane
Resep Related
Raspberry Trifle
Triple Strawberry Delight
Layer Strawberry Dessert
Banana Split Trifle
Strawberry Pizza
Strawberry Rhubarb Cake Kue
Pie Strawberry Segar
Strawberry Pudding
Layered Pudding Delight
Dessert Cherry Layered
Butterscotch Dessert
Resep Masak Ringan | Casseroles | Indeks Resik Utama
Mingguan Crockpot Recipe Newsletter
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 83 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 6 mg |
| Sodium | 107 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 3 g |