Port minangka anggur sing dikuatake kanthi roso sing rada manis, lan asring kasebut minangka anggur panganan. Ageng ing kayu-kayuan barel nyedhiyakake rasa manis, lan manut kuwalitas kompleks iki nggawe anggur apik kanggo nggawe sos.
Cara sing paling gampang kanggo nggawe sauce anggur port yaiku kanthi nambah anggur anggur menyang dhasar demi glace . Iku iringan apik kanggo roasts lan steak.
Elinga yen nalika sampeyan lagi masak karo anggur, mesthine sampeyan nggunakake anggur supaya bisa ngombe. Umumé, sampeyan kudu ngetrap anggur sing paling apik sing bisa sampeyan gunakake. Masak karo anggur kalebu ngurangi, kang dadi konsentrasi lan nggedhekake rasa. Supaya sampeyan mesthekake yen rasa sampeyan lagi nggedhekake sing apik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 liter of
- demi-glace
- ¼ cup port wine
- 1 sendok makan mentega
Cara Nggawe
- Ing saucepan dhuwure abot, ngetokake glaze kanggo ngurangi kurang luwih 10 menit.
- Ngadamel anggur ing Madeira lan swirl ing mentega. Mlayu langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 32 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 4 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Karbohidrat | 0 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |