Iki minangka topping gedhe kanggo wong-wong sing seneng sauerkraut ing asu panas. Kanthi nyampur unsur-unsur kasebut, sampeyan bisa nggolek cara sing apik kanggo ngrampungake asu panas. Iki minangka cara sing cepet lan gampang nggabungake Chicago Style Hot Dog sing gedhe .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 15 ons / 450 mL bisa sauerkraut (wisuh lan lemes)
- 1/4 tuwung / 60 mL irisan manis
- 2 sendok teh / 30 mL gula
- 1 tablespoon / 15 mL sawi
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL wiji caraway
Cara Nggawe
- Gabungke kabeh bahan ing saucepan lan panas nganti disiram.
- Ngawasi asu panas favorit ing bun.
- Nyadhiyakake campuran ing wadhah sing kedhep ing kulkas nganti 3 dinten sawise persiapan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 27 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 348 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 0 g |