Iki minangka coklat beku kaya coklat frosting, lan iku gedhe kanggo nggawe nalika sampeyan lagi ing cepet-cepet. Godhok nganti suwene 1 menit, banjur pesthekake sampeyan kudu ngalahake nganti wiwit mateni lan dadi mantep, nanging aja ngaso.
Aku seneng iki frosting kanggo kue sheet putih utawa kuning prasaja. Iku perusahaan sing apik ing jajan. Iku apik banget kanggo jajan sheet nanging nyebar kanthi cepet sadurunge perusahaan munggah. Utawa, ngalahake frosting nganti apik lan kandel nanging isih pourable banjur drizzle iku liwat Bundt jajan utawa tabung cake. Resep gampang digulung kanggo lapisan frosting sing luwih kenthel.
Iku ora mung gampang, mung digawe karo limang bahan!
Resep Related: Chocolate Cream Keju Frosting
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/4 cup butter (4 tablespoons)
- 1 tuwung gula granulated
- Susu 1/4 cangkir - sakabehane, nguap, utawa gajih ngisor kabeh apik
- 1/2 cangkir coklat semisweet
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
Cara Nggawe
Ing panci cilik, gabungke butter, gula lan susu; nggawa menyang godhok. Godhok 1 menit. Buang saka panas lan aduk ing kripik coklat lan vanilla.
Beat frosting karo mixer listrik nganti mulai kaku kanggo konsistensi panyebaran. Aja ngetung utawa bakal dadi kuwat, kaya fudge. Tumis ing jajan lan cepet nyebar.
Yen frosting hardens lan dadi angel kanggo nyebar, nambah banyu panas sethitik utawa daptar acara spatula utawa piso ing banyu panas minangka sampeyan nyebar liwat kue.
Ndadekake beku cukup kanggo ngadhepi kue 9-by-13-by-2-inch.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 53 |
| Lemak total | 3 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 4 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |