Iki minangka wajan sing apik, sederhana kanggo daging sapi, utamané barbecue brisket. Sampeyan bisa nyetel panas kanthi nggunakake bubuk cabe panas utawa entheng.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 cup / 240 mL gula abang
- 2 mrico cabe ijo (sacoro apik disigar)
- 1/2 cup / 120 ml bubuk cili
- 2 tablespoons / bubuk bawang putih 30 ml
- 1 sendok teh / uyah 15 mL (segara)
- 1/2 tablespoon / 7.5 mL cayenne pepper
- 1/2 tablespoon / 7,5 mL mrica ireng (lemah kasar)
Cara Nggawe
- Nyampur bahan bebarengan. Pake saubengake 10 grasi sasi lan refrigerate 24 jam sadurunge udud.
- Panggonan ing perokok, ati-ati supaya ora ngilangi sampah. Kumelun kanggo 8 jam. Simpen samubarang klapa kasebut ing wadhah sing kedhelengan ing panggonan kang peteng. Sing paling apik ora nyimpen gosok iki dawa banget utawa gula abang bakal ngetokake lan rumpun.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 185 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 1,546 mg |
| Karbohidrat | 45 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 2 g |