Rok ribut utama prasaja iki ngemot roso cemlorot saka rosemary lan papak. Nalika resep iki nyebutake loro butter lan minyak zaitun, sampeyan mung bisa ngilangi butter yen luwih disenengi.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok makan / 30 mL mentega (unsalted, suhu kamar)
- 1 sendok teh / 15 ml minyak zaitun
- 1 tablespoon / 15 mL rosemary (dicincang)
- 2-4 cengkeh bawang putih (minced)
- 1 sendok teh / 15 mL uyah (segara utawa kosher)
- 2 sendok teh / 10 mL mrica ireng
Cara Nggawe
Gabungke bahan lan ajur manggang. Ayo ngadeg ing suhu kamar 30 menit sadurunge masak. Resep kaping pindho yen nggawe panggang gedhe. Resep iki dimaksudaké kanggo 4 panggang iga tulang. Tansah dicampur ing wadhuk nyenyet hawa ing kulkas nganti 3 dina. Yen milih lenga zaitun, gunakake 2 tabung / 30 ml kanggo resep iki.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 138 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 15 mg |
| Sodium | 1,751 mg |
| Karbohidrat | 13 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 2 g |