Pracaya utawa ora, soy sauce umum digawe karo gandum. Sawetara merek soy sauce sing paling misuwur lan teriyaki dipping saus sing dipanggang ing restoran ngandhut gluten.
Resep kita kanggo saos teriyaki bebas gluten gampang digawe. Gunakake ing sajian oriental favorit, nyedakake saus lan marinade kanggo daging panggang, unggas lan iwak. Kita pancene seneng nyelupake sayap pit tanpa gluten lan drummies ing saos enak iki.
Sapérangan sing disaranake, nyimpen-tuku, gluten-free soy sauce kalebu San-J Organic Gluten lan Gandum Gratis Tamari Soy Sauce lan Eden Organic Soy Sauce. Sinau luwih lengkap babagan soya tanpa gluten.
Uga, minangka pangeling: Tansah nggawe manawa permukaan, peralatan, panci lan piranti sampeyan bebas saka gluten. Tansah maca label produk. Prodhusèn bisa ngganti formulasi produk tanpa kabar. Yen ana ing keraguan, aja tuku utawa gunakake produk sadurunge ngontak Produsèn kanggo verifikasi sing produk gratis gluten.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung kecap tanpa gluten
- 1/2 cangkir cuka apel apel
- Jus nanas 1/2 cangkir
- 1/2 gelas gula pasir (dikemas kanthi cepet)
- 1 sendok teh bubuk bawang (ora uyah)
Cara Nggawe
- Sijine kabeh bahan ing 1 liter jar lan goyangake nganti gula coklat dissolves. Utawa, kanggo saos rada kenthel, nyabuki kabeh bahan ing saucepan lan cook ing panas dhuwur, mung nganti gula larut lan asin wiwit ngiris.
- Simpen ing kulkas, luwih apik ing jar kaca.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 32 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 749 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |