Chowder ayam iki cukup nyenengake sajian minangka sajian utama karo roti garing utawa ngladeni minangka cara sing sepisanan. Kita seneng karo daging babi, nanging ham bisa digunakake. Tambahake jamur kacang adhem menyang tlapake kulit lan ninggalake tomat sing metu saka coret.
Chowder iku éca karo utawa tanpa tomat, lan sisa-sisa uga éndah nalika esuk.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 irisan daging babi (diced)
- 1/2 jajan celery (diced)
- 2 cangkir kentang (dicithak cilik)
- 1 tuwung bawang (diced)
- 1/2 cup wortel (diced)
- 3 sendok teh
- glepung kabeh-tujuan
- 2 1/2 cangkir
- duduh kaldu pitik
- 1 sendok teh
- Kranjang utawa Creole
- uyah sing tuwa
- 1 liter jagung jagung
- 1 1/2 cangkir
- setengah lan setengah
- 1 1/2 nganti 2 cangkir diced ayam sing digawé
- 1 bisa (14,5 ons) tomat diced
Cara Nggawe
- Goreng daging babi ing panci gedhe utawa pawon Walanda ; copot menyang untung kertas kanggo saluran.
- Tambahake butter menyang daging babi, yen perlu, kanggo nggawe 3 sendok teh. Tambah celery, kentang, bawang, lan wortel.
- Saute, aduk terus nganti bawang lan celery lembut.
- Nglakoake glepung nganti digabungake. Terus masak, aduk nganti 2 menit.
- Tambah sabit pitik lan bumbu utawa uyah sing dibumbui , aduk adoh. Masak, aduk nganti thickened. Tutup lan simmer nganti 12 menit.
- Tambah pitik jagung lan jagung; iris kanggo 7 menit maneh, nganti sayuran sing lembut. Tambah setengah lan setengah tomat.
- Kalor lan rasa. Tambah uyah lan uyah, yen perlu.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 447 |
| Lemak total | 22 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 94 mg |
| Sodium | 1,091 mg |
| Karbohidrat | 33 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 30 g |