Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1.5 kilogram coklat putih
- 1 bisa (14 oz.) Susu kresens
- 1/8 sendok teh uyah
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
- 1 tuwung dicincang cherries candied
Cara Nggawe
1. Siapake pan cake 8x8 inch kanthi nyelehake nganggo aluminium foil lan nyemprotake foil karo semprotan masak nonstick .
2. Gabungke susu lan coklat ing saucepan abot ing panas. Nglakoake nganti alus lan digabungake, lan copot saka panas.
3. Nambah cherries, vanilla, lan uyah, banjur aduk nganti digabungake. Tuangi menyang telusur sing disiapake lan gulungake ndhuwur nganggo spatula.
4. Ngidini kanggo nyetel ing suhu kamar (2-3 jam) sadurunge nglereni menyang 1-inch squares.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 82 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 4 mg |
| Sodium | 19 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |